Nyeste saker:
-
Monica Loe til FLOW VVS
Monica Loe har startet i stillingen som Leder for Salg, Kundeopplevelser og HR i FLOW Trøndelag VVS AS.
-
Har blitt flinkere til å dele på rørleggerne
Godt personellsamarbeid mellom rørleggerne i vest, gjør at aktørene nå i langt større grad utveksler personell seg imellom, fremfor å leie inn ressurser fra ulike bemanningsbyråer.
-
NHO-sjefen spår ny bølge av useriøse
BJØRVIKA: NHO-sjef Ole Erik Almlid spår mer uro og usikkerhet. Og når det en gang blir fred i Ukraina, kommer det til å vokse opp en stor, svart økonomi og mange useriøse bedrifter.
-
Refser slappe leverandører
BJØRVIKA: Steinar Holm på Oslo universitetssykehus smeller til mot tidligere bransjekolleger: Leverandørene gir kundene sine feil tall, og ingen forteller om nye løsninger.
-
Tredoblet lærlingtallet på tre år
TROMSØ: For tre år siden hadde de fire lærlinger, nå har de elleve. – Vi prøver å tilpasse oss for å ta imot alle de lærlingene vi kan, sier Bravida-sjef Vegard Lund Aspen i Tromsø.