NEMITEK TRØNDELAG
Vellykket DUT-bord i Trondheim
NemiTek Trøndelag inviterte nylig til DUT-bord i Trondheim, og arrangementet ble en svært vellykket og sosial kveld. Med rett i underkant av 50 deltakere samlet rundt bordene, representerte kvelden et bredt spekter av VVS-miljøer i Trøndelag.
Rammene for arrangementet var lagt for god stemning, med god mat og drikke som bidro til en uformell og hyggelig atmosfære. Det ble raskt tydelig at dette var en kveld for både faglig fellesskap og sosialt samvær.
Underveis i kvelden holdt Frode Holthe to quizer som virkelig engasjerte deltakerne. Den første var en rendyrket DUT-quiz, der deltakerne måtte skrive ned dimensjonerende utetemperatur (DUT) for ulike byer rundt om i Norge. Her ble både kunnskap, hukommelse og konkurranseinstinkt satt på prøve.
Den andre quizen var en bildequiz med bilder fra 16 forskjellige puber og barer i Midtbyen-området i Trondheim. Denne skapte minst like mye engasjement, med mye latter, diskusjoner og gjenkjennelse rundt bordene.
Stemningen var svært god gjennom hele kvelden, og NemiTek Trøndelag mottok mange positive tilbakemeldinger fra deltakerne. Arrangementet bekreftet verdien av å samle bransjen i uformelle rammer, der fag, nettverk og trivsel går hånd i hånd.
NemiTek Trøndelag takker alle som deltok og bidro til å gjøre DUT-bordet til en minnerik kveld, og ser frem til flere tilsvarende arrangementer i tiden som kommer.