
Enwa Water Technology AS styrker laget
Enwa Water Technology AS fortsetter sin satsing på kompetanse og innovasjon, og ønsker nå Tormod A. Gusfre velkommen som ny medarbeider i selskapet.
Tormod vil ha en sentral rolle som salgsingeniør i selskapets arbeid med produktsalg innen vannbehandling. Han bringer med seg verdifull erfaring innen Teknisk salg, produksjon og ledelse hos anerkjente aktører i Norsk VVS bransje: Armaturjonsson, Vaillant Group Norge og Heidenreich, han vil bidra til å videreutvikle Enwa Water Technology sin posisjon som en ledende aktør i bransjen.
– Vi er svært glade for å få Tormod med på laget. Hans kompetanse og engasjement vil være en styrke for våre prosjekter og kunder, sier Henrik Rosenquist, salgssjef i Enwa Water Technology AS.
Ansettelsen er en del av Enwa Water Technology sin strategi om å møte økende etterspørsel etter bærekraftige og fremtidsrettede løsninger innen vannbehandling.